Ekspert kredytowy czy oferty banków? Co wybrać?

Zakup wymarzonej nieruchomości czy też budowa domu wiąże się dla wielu osób z zaciągnięciem kredytu hipotecznego. W dzisiejszych czasach, kiedy trudniej jest dostać kredyt na odpowiadającym nam warunkach, warto skorzystać z pomocy profesjonalisty. Doradcy kredytowi są po to, aby cały proces był dla nas przejrzysty i przyjemny – a przede wszystkim osiągalny.

Zakup wymarzonej nieruchomości czy też budowa domu wiąże się dla wielu osób z zaciągnięciem kredytu hipotecznego. W dzisiejszych czasach, kiedy trudniej jest dostać kredyt na odpowiadającym nam warunkach, warto skorzystać z pomocy profesjonalisty. Doradcy kredytowi są po to, aby cały proces był dla nas przejrzysty i przyjemny – a przede wszystkim osiągalny.

Doradztwo kredytowe czy oferta banku?

Oczywiście, możemy samodzielnie udać się do banku i złożyć wnioski o kredyt. Możemy zrobić to nawet kilka razy – w kilku różnych bankach. Pytanie tylko po co? Oferta banków nie różni się niczym od tej, którą mają doradcy kredytowi. To, co przedstawi Ci doradca, jest dokładnie taką samą ofertą, jaką otrzymałbyś w placówce banku – ani lepszą, ani gorszą. Co ważne, ekspert kredytowy nie narzuci Ci z góry oferty żadnej instytucji, ponieważ nie może on czerpać dodatkowych korzyści z faworyzowania jednego banku. Dobry ekspert kredytowy ma ofertę większości banków dostępnych na rynku, dzięki czemu masz pewność, ze wybierzesz najlepszą z nich. 

Cała usługa doradcy, od wstępnej analizy zdolności kredytowej po podpisanie umowy jest całkowicie bezpłatna. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z doradztwem – eksperci rozliczają się z bankami.

Ekspert kredytowy (tzw. doradca kredytowy) jest po to, aby pomóc Tobie w uzyskaniu kredytu na najlepszych warunkach. Już na pierwszym spotkaniu przedstawi Ci ofertę kilku banków, zazwyczaj 2-3, których oferta jest najbardziej dopasowana do Twoich oczekiwań. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości czy pytania, doradca jest od tego, aby wszystko dokładnie wytłumaczyć. Dzięki temu już po pierwszym spotkaniu będziesz posiadał cenną wiedzę jak wygląfa proces kredytowy w poszczególnych bankach, jakich dokumentów mogą one wymagać czy ile trwa analiza wniosku. Korzystając z pomocy doradcy kredytowego masz również pewność, ze zadba on o to, aby dostarczyć do banku wszystkie potrzebne dokumenty, bez których zaciągniecie kredytu nie jest możliwe. Ekspert kredytowy wyśle również wnioski do wybranych banków, dzięki czemu zaoszczędzisz dużo czasu. 

Skorzystaj z usług eksperta kredytowego 

Jeśli masz do wyboru skorzystać z doradztwa kredytowego, lub składać oddzielnie wnioski w każdym banku, wybór jest prosty. Usługi doradców kredytowych są dla każdego, a na pewno docenią je zwłaszcza te osoby, które nie mają czasu same odwiedzać banki. Pamiętaj też, że eksperci są bardziej elastyczni niż banki – mogą się z Tobą spotkać np. w godzinach wieczornych, kiedy banki są zazwyczaj zamknięte. 


Jeśli zależy Ci na dostaniu kredytu na dobrych warunkach i kompleksowej obsłudze powierz swój kredyt w ręce osoby, która ma doświadczenie w branży i znajdzie najlepsze rozwiązanie. 

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.