Strona główna
Inwestycje
Tutaj jesteś

Atrakcyjne finansowanie samochodów ciężarowych MAN

21 marca, 2022 Atrakcyjne finansowanie samochodów ciężarowych MAN

Pozyskanie floty pojazdów ciężarowych może wydawać się bardzo trudne. Nic dziwnego – ceny profesjonalnych samochodów potrafią szokować. Jednak wystarczy dobra oferta finansowania, żeby zasilić flotę swojej firmy. Gdzie znaleźć taką ofertę? Co będzie dla nas nejlepsze? Sprawdźmy to!

Samochód ciężarowy MAN – dlaczego warto?

Zacznijmy jednak od tego, na jaki samochód ciężarowy warto się zdecydować. Jeśli zależy nam na jakości i niezawodności, to skierujmy swoją uwagę w kierunku firmy MAN. To znana marka z wieloletnią tradycją. Z pewnością korzystając z floty sprawdzonych pojazdów będziemy bezpiecznie i pewnie stawiać kolejne kroki na drodze rozwoju swojego biznesu. Do wyboru jest wiele modeli, które można dostosować do potrzeb konkretnej firmy. Warto zapoznać się z ich charakterystyką. Są to auta o różnej mocy, wadze i przeznaczeniu. Sprawdzą się w każdej firmie, czy to tej mniejszej, czy dużej, międzynarodowej korporacji. 

Najem długoterminowy samochodów ciężarowych

W tej opcji finansowania możemy nająć samochód ciężarowy MAN na dowolny okres. Indywidualnie skalkulowana miesięczna rata pozwala na dopięcie budżetu pod wydajność firmy. Firma nie ma zablokowanego kapitału ani też nie wymaga się dużego wkładu pieniędzy w rozwój floty pojazdów. Możemy łatwo planować dalsze inwestycje. Warto też zwrócić uwagę na same koszty utrzymania takiego pojazdu. W MAN FS w miesięcznej racie najmu mieszczą się wszystkie opłaty. Jedyne, co jest na naszej głowie, to paliwo, opony oraz kierowcy – dowiedz się więcej na: https://manfs.pl/finansowanie/samochody-ciezarowe/nowe.html.

Leasing samochodów ciężarowych

Leasing również pozwala na ustalenie wygodnych, niskich rat. Nie musimy się też martwić o załatwianie wielu formalności. Wszystko jest organizowane na miejscu i szybko ustalane. Mamy także dedykowanego opiekuna, który zadba o jak najłatwiejsze przejście przez cały proces, a także dalszą współpracę w trakcie trwania leasingu. Okres finansowania może wynieść od 24 miesięcy do nawet 60. Na koniec mamy do wyboru kilka możliwości na zwrócenie samochodów ciężarowych lub ich wykup. Dla kogo takie rozwiązanie będzie najlepsze? Na pewno dla nowych firm, ale też tych dużych i rozwijających się. O leasingu warto pomyśleć także posiadając działalność gospodarczą. 

Sprawdzone samochody ciężarowe i proste zasady finansowania

Decydując się na najem długoterminowy czy leasing samochodów ciężarowych MAN zyskujemy naprawdę wiele. Przede wszystkim dostęp do sprawdzonej, niezawodnej floty pojazdów. To także łatwe finansowanie, które jest dostosowane do naszych potrzeb, ale też możliwości. Warto myśleć o takich rzeczach i znajdować najbardziej korzystne rozwiązania. Tak więc, jeśli chcemy rozwijać swój biznes, ale jednocześnie mieć jak najszerszy wachlarz możliwości, warto sprawdzać różne dostępne opcje. Wtedy mamy pewność, że zdecydujemy się na tę najlepszą i nic nam nie umknie. Sprawdź ofertę online i dowiedz się więcej! W Internecie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. 

admin

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Inwestowanie w akcje
Przygotowanie narciarzy
gadżety dla biegacza

Jesteś zainteresowany reklamą?

gadżety dla biegacza